Турецький культурний центр

Турецький культурний центр імені Г.С. Сковороди було створено у 2010 році за підтримки Посольства Турецької Республіки у Києві та фінансової допомоги Асоціації турецьких і українських підприємців. Офіційне відкриття Центру було відбулося у жовтні 2013 року. Церемонію відкриття відвідав Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні  пан Мехмет Самсар.

Завдання Центру: сприяння розвитку добросусідських відносин між Україною та Туреччиною; ознайомлення студентів університету та усіх харків'ян з культурою, мовою та літературою Туреччини; сприяння розширенню відносин в освітній сфері, допомога в пошуку та укладанні угод про співпрацю між університетом та університетами Туреччини; участь у різноманітних освітніх програмах, програмах обміну студентів та викладачів («Мевляна», «Юнус Емре», «Еразмус»); організація культурних, наукових та виховних заходів.

Центр знаходиться у тісній взаємодії з Почесним консульством Турецької Республіки у місті Харкові та з Харківським відділенням Асоціації турецьких та українських підприємців, бере участь в офіційних заходах, які вони проводять, надає їм мовну та консультативну допомогу.

Презентація Турецького культурного центру

61168,  м. Харків, вул. Валентинівська, 2, кор. В, к. 506,
тел.(0572)68-61-74
Email: shidna_kafedra@hnpu.edu.ua

Завідувач:

Скразловська Ірина Анатоліївна

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.