Додаткові освітні та інші послуги на 2023 р.

РОЗРАХУНОК витрат Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди на стажування науково-педагогічних працівників закладів III-IV р.а. (30 годин)

РОЗРАХУНОК витрат Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди на стажування науково-педагогічних працівників закладів III-IV р.а. (60 годин)

РОЗРАХУНОК витрат Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди на стажування науково-педагогічних працівників закладів III-IV р.а. (120 годин)

РОЗРАХУНОК витрат Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди на стажування науково-педагогічних працівників закладів III-IV р.а. (150 годин)