Гуртожиток історичного факультету

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди гарантує надання місць для поселення у гуртожитку іногороднім студентам 1-го курсу денної форми навчання.
Студентські гуртожитки ХНПУ імені Г.С.Сковороди № 3, № 4 та № 5 призначені для проживання на період навчання іногородніх студентів, слухачів, аспірантів, докторантів, а також студентів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності в них іншого місця проживання.
У гуртожитку можуть бути поселені іногородні студенти заочної форми навчання на період проведення екзаменаційної сесії, іногородні абітурієнти на період проведення вступних випробувань, студенти, які потребують короткотермінового перебування, а також абітурієнти із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності в них іншого місця проживання.

Традиційно студенти Історичного факультету проживають у гуртожитку № 5, що знаходиться за адресою: проспект Людвіга Свободи 53 Б. Гуртожиток розташований у районі з добре розвиненою інфраструктурою. За 4 хвилини пішої ходи від нього знаходиться станція метро «Перемога» та зручна транспортна розв’язка громадського транспорту. Поруч із гуртожитком розташований парк, спортивний майданчик для занять спортом, Олексіївський ринок, продуктові магазини, торгівельні центри та ін.
До послуг студентів простора читальна кімната та актова зала. У гуртожитку є цілодобова охорона, діє пропускна система (турнікет), встановлено відеоспостереження по периметру гуртожитку.
Щорічно, вже 10 рік поспіль, на Тиждень історика у гуртожитку №5 серед студентів Історичного факультету проводиться конкурс на кращу кімнату та кращий блок гуртожитку. Також у цьому році на базі гуртожитку 22 лютого 2017 року було проведено історичний лекторій на тему «Не Стандартна історія України». Під час зустрічі студенти заслухали дві доповіді: Єрьоміна Валентина (магістр, 5 курс) - тема «Національна ідентичність та проблеми її збереження» та Матющенко Євгена (4 курс) -  «Українсько-російські відносини після розпаду СРСР».
Гуртожиток має власне студентське самоврядування, яке представлене Студентською радою гуртожитку. Вона є сполучною ланкою між адміністрацією студмістечка та студентством. Студентська рада гуртожитку має свою власну структуру. До неї входять представники кожного поверху гуртожитку, яких обирають на виборах Студради гуртожитку.
Головним завданням Студентської ради гуртожитку є захист основних життєвих прав та інтересів студентської молоді, яка проживає у гуртожитку, шляхом постійного діалогу та співпраці між студентами й адміністрацією студмістечка та університету.
Студенти, які поселені до гуртожитку, повинні знати і суворо дотримуватися «Положення про студентський гуртожиток», «Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку» та умов Договору про надання послуг з проживання студента в гуртожитку.
Умови поселення
Договір про надання послуг з проживання укладається на 1 навчальний рік (вересень 2017 р. – серпень 2018 р.) у період з 28 серпня по 15 вересня 2017 року під час безпосереднього заселення до гуртожитку.
Вартість проживання в гуртожитку у 2017–2018 навчальному році: 3300 гривень на навчальний рік для громадян України.
Заявку на поселення до гуртожитку можна заповнити у деканаті Історичного факультету протягом серпня після оголошення рейтингових списків Приймальної комісії.
Документи для оформлення договору з проживання:
  • заявка на поселення;
  • копія паспорта (1, 2 та 11 сторінки) або свідоцтва про народження;
  • копія ідентифікаційного коду;
  • 1 фото 3х4;
  • копія медичної довідки (форма 086-о);
  • для неповнолітніх: обов’язкова присутність одного з батьків із копією паспорта (1, 2 та 11 сторінки) та ідентифікаційного коду.
Ви маєте можливість особисто ознайомитися з умовами проживання, відвідавши гуртожиток, попередньо домовившись про зустріч.
 
За детальною інформацією звертатися у деканат Історичного факультету:
Центральний корпус ХНПУ імені Г.С. Сковороди
 (вул. Алчевських, 29), ауд.305 з 800 до 1730
Тел. (моб.) +380 (67) 42-62-760 – декан історичного факультету, проф. Бережна С. В.
Тел. +380 (57) 700-48-01
 

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.