Компанієць Олександра Вікторівна

Компанієць Олександра Вікторівна
старший викладач кафедри східних мов
ХНПУ імені Г.С.Сковороди

 

 

 

 

 

 

 

 

  ОСВІТА ТА НАУКОВА ПІДГОТОВКА   

У 1998 р. закінчила Інститут івриту та іудаїки при Ієрусалимському університеті в Державі Ізраїль за спеціальністю «Викладач івриту та іудаїки».

У 2005 р. закінчила Харківську державну академію культури, отримала диплом  з відзнакою за спеціальністю «Культурологія» та здобула кваліфікацію культуролога, викладача історії та теорії культури».

  ПРОФЕСІЙНА КАРʼЄРА ТА ДОСВІД УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ  

У 1998 р. закінчила Інститут івриту та іудаїки при Ієрусалимському університеті в Державі Ізраїль за спеціальністю «Викладач івриту та іудаїки».

У 2005 р. закінчила Харківську державну академію культури, отримала диплом  з відзнакою за спеціальністю «Культурологія» та здобула кваліфікацію культуролога, викладача історії та теорії культури».

  НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА  

За час роботи в університеті викладає такі навчальні дисципліни: «Друга іноземна мова (іврит), «Діловий іврит»,  «Лінгвокраїнознавство Ізраїлю», «Переклад з/на іврит», «Аналітичне читання», «Методика навчання івриту».

  НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ   

Сфера наукових інтересів: міжкультурна комунікація, етнолінгвістика, інноваційні форми викладання іноземної мови.

Основні наукові праці:

  1. Взаимодействие формального и неформального компонентов в системе предоставления образовательных услуг Государства Израиль. Вісник Черкаського університету. – Серія «Педагогічні науки». – 2016. - №10. – С.28-35.
  2. Історичні передумови становлення неформальної освіти в Державі Ізраїль. Новий Колегіум. – 2016.  №1. – С.70-73.
  3. Неформальна освіта в державі Ізраїль: теоретичні питання та практичний досвід. Засоби навчальної та науково-дослідної роботи: зб. наук. праць / за заг. ред. проф.В.І.Євдокимова. Вип. 47. – Харків: ХНПУ імені Г.С.Сковороди, 2016. – С.53-63.
  4. Система неформальної освіти в Державі Ізраїль. Новий Колегіум. – 2017. - №1. С.43-48.
  5. Поняття неформальної освіти в сучасній фаховій літературі Держави Ізраїль. Педагогічний альманах. – 2017. - №2. – С.41-49.
  6. Система неформальної освіти в Державі Ізраїль: фундаментальні принципи. Актуальні питання застосування на практиці досягнень сучасної педагогіки і психології: збірник тез міжнародної науково-практичної конференції (м. Харків, Україна,12-13 травня 2017 р.). – Харків: Східно-українська організація «Центр педагогічних досліджень», 2017. – 136 с. – С.76-79.
  7. Підготовка педагогічних працівників для системи неформальної освіти в Державі Ізраїль. Спецпроект: аналіз наукових досліджень: матеріали ХІ Міжнар. наук.-практ. конф., 25-26 трав. 2017 р. – Дніпро: Біла К.О., 2017. – 95 с. – С.42-45.
  8. Досвід держави Ізраїль як шлях розбудови системи неформальної освіти в Україні. Наукові досягнення, відкриття та шляхи розвитку педагогічної науки: матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції, 26-27 травня 2017 р. – м. Запоріжжя: Класичний приватний університет, 2017. – 128 с. – С. 90-93.
  9. Релігійна освіта у державі Ізраїль. Питання сходознавства в Україні: Тези доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю 28 березня 2019 р. – Харків, 2019. – С. 245-247.
  10. Використання гаджетів та досягнень новітніх технологій при вивченні івриту. Сходознавство. Актуальність і перспективи: Тези доповідей І Міжнародної науково-методичної конференції, ХНПУ імені Г.С.Сковороди, 20 березня 2020 р. – Харків, 2020. – c. 43-44

  ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ  

З 1998 року постійно бере участь у семінарах та конференціях з проблематики вивчення івриту та методик його викладання, відвідує майстер-класи найкращих викладачів Ізраїлю.
З 2013 р. – голова журі Всеукраїнської олімпіади з мови іврит та єврейської літератури, член журі Фіналу Всеукраїнської олімпіади з мови іврит при підтримці МІД та Міністерства освіти  Держави Ізраїль.
2013 р. – організатор курсу лекцій «Світ Шай Агнона» д. філол. наук, викл. Єврейського університету Зої Копельман.
2018 р. – організатор проведення лекції практикуючого психолога, коуча з Ізраїлю Олександра Ройтмана.
2019 р. – організатор зустрічей для студентів: з викладачем-методистом івриту педагогічного коледжу «Оранім» (м. Хайфа) Еті Бендор; з режисером і продюсером фільму «Діти Тегерану», присвяченому Міжнародному Дню жертв Голокосту, Далією Гутманн (Ізраїль).
З 2009 р. по 2018 р. –  відповідала за роботу культурного центру вивчення Ізраїльської культури та івриту ХНПУ імені Г.С.Сковороди.
2020 р. – організатор, лектор, модератор методичного семінару «Викладання івриту он-лайн: максимізація успіху».

  ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК  

2011 р. – отримала диплом про відповідність кваліфікаційного рівня викладача івриту вимогам Міністерства освіти Держави Ізраїль (м. Тель-Авів, Ізраїль).
Щорічно проходить сертифіковане місячне стажування з методики викладання івриту у м. Єрусалим (Ізраїль).
2018 р. – сертифіковане стажування у педагогічному інституті ″Оранім″
(м. Хайфа, Ізраїль) за темою «Викладання івриту як іноземної мови». 
2019 р. – сертифіковане стажування в Ізраїльському культурному центрі «Натів» м. Харкова за темою «Викладання івриту як іноземної мови».

 

Контактна інформація

e-mail: kompanyici@gmail.com


Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.