Лицарські традиції університету

18 вересня 2015 року на спортивній базі університету відбулося урочисте відкриття Спартакіади ХНПУ імені Г.С. Сковороди 2015/16 н.р., а також ХІІІ церемонія посвяти першокурсників у козаки та підшефних учнів у козачата.

Польовий гетьман Слобідського козацького округу, Отаман ОНОЦ УК імені Г.С. Сковороди, генерал-отаман УК Прокопенко І.Ф. привітав нове поповнення козаків та берегинь університету. Козацькі традиції нашого університету, високий рівень спортивної майстерності та волонтерський рух були висвітлені під час параду.

Учасників та гостей своїми виступами вітали: спортсмени факультету фізичного виховання і спорту та славетного народного ансамблю танцю «Бумеранг» під керівництвом проф. Н.М. Санжарової; збірна факультетів з флеш-мобу (керівник – доц. Т.І. Гогіна); чоловічий ансамбль історичного факультету «Витребеньки» (художній керівник – А.С. Константінова).

Наприкінці свята було проведено конкурс на кращий факультетський куліш, де всі кашовари отримали найвищу оцінку.

Отже, козацтво та спорт крокують разом, бо це можливість залишити майбутньому поколінню славні традиції козацького лицарства, допомогти зрозуміти своє коріння та призначення у новому суспільстві.

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.