18-19 жовтня 2016 року відбулася Міжнародна наукова конференція "Феномен мультикультурності в історії України i Польщi"

Організаторами наукової конференції виступили Харківський національний педагогічний університет iм. Г.С. Сковороди та Генеральне консульство РП у Харкові. У конференції взяли участь українські та польські історики з науково-дослідницьких центрів Києва, Львова, Харкова, Вроцлава, Познані та Варшави.  Конференція стала прекрасною нагодою обмінятися думками та провести дискусії на теми спільної історії обох народів, а також зміцнити контакти між українськими та польськими науковцями.