Мистецтво без кордонів

«Мистецтво без кордонів» - он-лайн проект художньо-графічного факультету.

Представляємо до Вашої уваги  нову сторінку під назвою «Мистецтво без кордонів» у вигляді віртуальної художньої галереї творів викладачів і студентів двох університетів ХНПУ імені Г.С. Сковороди та Хебейского Педагогического Университета. Віримо, цей художній досвід надасть можливість об’єднати мистецькі обрії між двома країнами.


Фото з виставкової зали худграфа під час відкриття виставки. На фото в центрі авторка Іцин Дуань, викладач кафедри живопису Хебейського Педагогічного університету, ліворуч декан Художньо-графічного факультету, доктор філософії, доцент Малиніна Ірина Олегівна, праворуч завідувач кафедри УДПМ та графіки, доцент Чєн Наталя Володимирівна.

Ми раді познайомити Вас з виставкою творчих робіт Володимира Хмельницького члена спілки художників України, доцента кафедри Образотворче мистецтво.

 

Творчість Володимира Хмельницького відображує складний філософський світ мистця, де поєднуються народні традиції, свята, фольклор, сучасні уявлення про мистецтво. Авторський стиль художника поєднує стилістику експресіонізму та сюжетно-тематичний пантеїзм східних слов’ян у його образотворчій версії. Власна образність трансформуючись крізь народні традиції у його картинах, показує нам роздуми автора про своєрідне сприйняття світу, архаїчний побут, вірування, де слово-образ, його колірний еквівалент утворюють нерозривну єдність, позначену гумором, характерництвом, мудрістю – невід’ємними рисами особливостей національного характеру і душі. На виставці представлено доробок Володимира Хмельницького різних років. До них належать як відомі широкому загалу картини майстра, що стали своєрідними еталонними зразками його творчості, так і нові.

   

Митці в нашій галереї 2016 року

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.