Студентські наукові гуртки кафедри теорії і технологій дошкільної освіти та мистецьких дисциплін

Естетичне виховання дошкільників: історія та новаторство

На кафедрі теорії і технологій дошкільної освіти та мистецьких дисциплін працює науковий студентський гурток «Естетичне виховання дошкільників: історія та новаторство».

Склад студентського наукового гуртка

Музикотерапія для дошкільників: історія та сучасність

На кафедрі теорії і технологій дошкільної освіти та мистецьких дисциплін працює науковий студентський гурток «Музикотерапія для дошкільників: історія та сучасність».

Музейна педагогіка

На кафедрі теорії і технологій дошкільної освіти та мистецьких дисциплін у рамках діяльності музею іграшки працює гурток «Музейна педагогіка».

Проект «МУЗЕЙ ІГРАШКИ»