15 грудня 2020 року в онлайн режимі відбувся 1 етап захисту студентських проєктів загальноуніверситетського конкурсу «Альма-матер in the Future» - 2020. Учасники репрезентували цікаві ідеї, сміливі рішення та шляхи реалізації власних проєктів.
На розгляд організаційного комітету були представлені наступні презентації:
  •  Проєкт «Творча майстерня майбутнього вчителя іноземних мов» у номінації «ХНПУ – креативний, творчий, спортивний».
(Автори проєкту студентки факультету іноземної філології: Перлова Світлана, Сердюк Євгенія, Сенюк Мирослава).
Метою проєкту є впровадження інноваційних прийомів організації навчання іноземних мов у практику роботи майбутніх викладачів іноземних мов, обмін досвідом навчально-методичної роботи, популяризація даної форми навчального процесу та створення умов для змістовного дозвілля студентської молоді.
  • Проєкт «UPGRADE YOUR SKILLS» у категорії «Рідному педагогічному - сталий розвиток».
Головна ідея - надати студентам кожної спеціальності з 1 по 6 курс можливість формування нових компетентностей з інших галузей наук (тобто з інших спеціальностей) шляхом обміну інформації у формі вільного спілкування, з метою подальшого розвитку нових умінь, що стануть у нагоді в майбутній професійній діяльності.
(Розробники проєкту: Бабак О.М., студентка фізико-математичного факультету, Топчій Д.С., студент історичного факультету).
  •  Проєкт «СHALLENGE FOR REFEREES» - розробка відео-посібника за допомогою якого можна визначити рівень фізичної, функціональної та технічної підготовленості молодих суддів з баскетболу, їх психофізіологічні можливості, для надання практичних рекомендацій під час підготовки до ігрового сезону.
(Автори проєкту студенти факультету фізичного виховання і спорту: Бєляєв К., Ликов Є., Фокіна Н.).
  •  Проєкт «STUDENTS in РИТМ» у номінації «ХНПУ - креативний, творчий, спортивний».
Головна мета: створити унікальну арт-студію для художньо-естетичного розвитку здобувачів вищої освіти ХНПУ імені Г.С. Сковороди.
Автори проєкту студентки факультету дошкільної освіти: Лук’яненко Марія, Гур’єва Вікторія, Лантінова Анастасія, Задесенець Катерина).

Університетський конкурс студентських проєктів «Альма-матер in the Futurе» спрямовано на підтримку ініціатив студентів ХНПУ імені Г.С.Сковороди щодо розробки та реалізації соціальних, дослідницьких, інформаційних, творчих, волонтерських та прикладних проєктів, зорієнтованих на прогресивний розвиток освітньо-наукового та соціального середовища університету.