Анонс засідання Виконавчої ради, яка відбудеться 09 листопада 2020 року

09 листопада 2020 року  відбудеться чергове засідання Виконавчої ради (Ради з якості) під головуванням в.о. ректора університету Юрія Дмитровича Бойчука. У зв'язку із зростанням кількості інфікованих на COVID-19 та потраплянням міста Харкова у «червону епідеміологічну зону», засідання триває у режимі онлайн.

Основні питаннями, які винесено на розгляд ради:

1. Географічна підготовка студентів бакалаврів на історичному факультеті,  доповідатиме  С. Мирошніченко, аудитором виступає  І. Денисенко.
  2. Про впровадження дистанційного навчання на кафедрах факультету фізичного виховання і спорту і інституту підвищення кваліфікації та менеджменту освіти,  доповідатимуть  В. Коробейнік та Р. Черновол-Ткаченко, аудитором виступає  С.Зуб.
  3. Про роботу з профорієнтації та підготовку до працевлаштування студентів ОР - магістр,  доповідатиме  Т. Родченко.