Черговий трудовий десант

Попри складність обставин, в яких опинилася наша країна і кожен із нас унаслідок російської агресії, непохитними залишаються наша згуртованість, єдність і прагнення до перемоги.

04 квітня 2022 р. університетська громада на чолі з ректором зібралася на толоку. Сковородинівці гуртом навели лад у корпусах ХНПУ імені Г.С. Сковороди після ворожих обстрілів, облаштували додатковий захист для вікон, винесли всю комп’ютерну техніку та документацію в надійне укриття.

Руйнуючи наш Харків, підступний ворог прагне залякати, позбавити українців можливості працювати, здобувати освіту, жити... Але ми згуртовані та єдині, ми сильні, правда за нами. Ми вистоїмо і переможемо!