День Конституції України

Сьогодні ми відзначаємо День Конституції України - свято, яке символізує наш демократичний шлях та єдність нашого народу.

Сковородинівський університет з гордістю вітає всіх з цією важливою датою! Ми, як заклад вищої педагогічної освіти, що готує майбутніх вчителів та лідерів, особливо цінуємо та шануємо основний Закон нашої держави. Конституція України гарантує нам фундаментальні права та свободи, закріплює демократичні принципи та засади розбудови незалежної, соборної та суверенної України. Саме тому ми маємо докласти всіх зусиль, щоб відстоювати та примножувати ці цінності.

У ці святкові дні бажаємо всім міцного здоров'я, миру, злагоди та впевненості у завтрашньому дні! Нехай наша Конституція й надалі слугує дороговказом для розвитку нашої держави та добробуту її громадян!