День міста Харкова 2018

23 серпня 2018 року делегація Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди на чолі з ректором, акад. Прокопенком І.Ф. взяли участь в урочистостях з нагоди Дня державного прапора та Дня міста. 75- та річниця визволення Харкова від фашистських загарбників розпочалась з урочистого покладання квітів до Меморіалу Слави в Лісопарку та молебні в пам'ять про загиблих воїнів в роки Другої світової війни.
Пообіді, керівництво та актив нашого університету разом з головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною взяли участь у модульному арт-шоу на площі Конституції. Всього у заході прийняли участь понад 5 тисяч харків'ян.