День пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні.
З цієї нагоди студенти Українського мовно-літературного факультету імені Г.Ф. Квітки-Основ'яненка мали можливість поспілкуватися з відомою письменницею, членом Національної спілки письменників України та Заслуженим діячем мистецтв України - Ніною Виноградською. Також були присутні голова Харківського осередку «Національного корпусу», військові-добровольці. Спершу хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих.
Ніна Іванівна прочитала деякі вірші зі збірки «Обпалені крила янгола», що позначена як книга-оберіг, та уривки з поеми «Голодомор». Наостанок студенти мали змогу поставити питання щодо творчості та біографії письменниці.
Ми дякуємо усім присутнім за таку зустріч та бажаємо Ніні Виноградській творчої наснаги, щоб і надалі тішити читачів своїми творами.