День Соборності в ХНПУ імені Г.С.Сковороди

З нагоди Дня Соборності України університетська громада на чолі з проректором з наукової роботи Бойчуком Юрієм Дмитровичем традиційно долучилась до урочистого заходу біля монументу Тарасу Шевченку.

Студенти поклали квіти до пам'ятника Кобзарю, біля якого звучали вірші про Україну, присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих за суверенітет України, прозвучали гімн України і триразовий залп.

Також з нагоди свята студенти та викладачі відвідали концерт у Харківській обласній філармонії, приурочений до Дня Соборності України. З привітальним словом до всіх присутніх звернувся начальник Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Олег Анатолійович Яцина. Всі присутні отримали яскраві враження від святкового дійства.