День визволення Харківської області

Дев`ятнадцятого вересня представники адміністрації  та студентства ХНПУ імені Г.С.Сковороди на чолі з ректором Університету, академіком І.Ф. Прокопенко взяли участь у вшануванні пам'яті  загиблих під час визволення області від нацистських загарбників. Квіти до Меморіалу Памяті в Лісопарку  поклали представники міської та обласної влади, силових структур, громадських організацій, ветерани,  духовенство.
У своєму виступі присутній на заході заступник голови ХОДА  Михайло Черняк зазначив наступне: «Ми завжди будимо пам'ятати подвиги наших дідів, які звільняли Харківщину і всю країну від загарбників, оскільки у тих, хто не пам'ятає свою історію, не має майбутнього.  Сьогодні в України - нові герої, які так само, як їхні діди, віддають життя, захищаючи рубежі Батьківщини, завдяки яким Харківська область сьогодні - абсолютно мирний регіон.

Завершилось покладання квітів молебном в пам`ять всіх, хто віддав своє життя заради  наступних поколінь.