До уваги керівників закладів освіти та вчителів! Запрошуємо на підвищення кваліфікації.

Інститут підвищення кваліфікації педагогічних працівників і менеджменту освіти ХНПУ імені Г.С. Сковороди має безстрокову ліцензію, отриману наказом МОН №2411 від 12.06.2009 року на підвищення кваліфікації педагогічних працівників різних типів і форм власності за акредитованими освітніми програмами за поданим переліком спеціальностей (сайт mon.gov.ua); що підтверджено п.24 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019р. №800.

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, Інститут підвищення кваліфікації педагогічних працівників і менеджменту освіти запрошують на підвищення кваліфікації за всіма ліцензованими й акредитованими в університеті спеціальностями керівників, учителiв, вихователів закладів дошкільної і загальної середньої освіти, психологів, тренерів з фізичної культури, викладачiв вишiв I–II рiвнів акредитації, вихователів ЗДО, працівників позашкільних закладів:

• 017 фізична культура і спорт (для вчителів і тренерів;
  • 014 спеціальність Середня освіта (Англійська мова і література);
  • 014 спеціальність Середня освіта (Німецька мова і література);
  • 014 спеціальність Середня освіта (Французька мова і література);
  • 073 спеціальність Менеджмент за освітніми програмами «Управління навчальним закладом» та «Менеджмент  організацій і адміністрування;
  • 013 спеціальність  Початкова освіта;
  • 012 Дошкільна освіта;
  • 014 Середня освіта (Фізична культура);
  • 014 спеціальність  Середня освіта (Музичне мистецтво);
  • 014 Образотворче мистецтво;
  • 014 спеціальність Середня освіта (Історія);
  • 014 Середня освіта (Українська мова і література);
  • 014 спеціальність Середня освіта (Російська мова і література);
  • Середня освіта (Хімія);
  • 014 спеціальність Середня освіта (Інформатика);
  • 014 Середня освіта (Фізика);
  • 014 спеціальність Середня освіта (Математика);
  • 014 спеціальність Середня освіта (Біологія);
  • 053 спеціальність Психологія;
  • 081 Право;
  • 051 Економічна теорія;
  • 016 Спеціальна освіта (Логопедія);
  • 014 Середня освіта (Біологія та здоров`я людини)
  • 014 Середня освіта (Географія)

Термін навчання: 1 місяць.

Вартість контракту: 700 грн. (за програмою 150 годин;120 годин для закладів дошкільної освіти) 350 грн. (за програмою 60 годин).

Проводимо індивідуальні та колективні семінари, тренінги, тематичні курси за узгодженням сторін

Перелік документів:

1. Замовлення.
  2. Ксерокопія паспорту (на одному аркуші стор. 1, 2, 12).
  3. Ксерокопія ідентифікаційного номеру.

Реквізити для оплати за освітню послугу:

(Одержувач: Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, курси при Інституті підвищення кваліфікації педагогічних працівників і менеджменту освіти; р/р 31254278103639 ДКСУ МФО 820172 ЄДРПОУ 02125585 (курси підвищення кваліфікації).

Тематика  спецкурсів, тренінгів за 30-ти годинною програмою буде надіслана додатково, просимо Вас надати власні пропозиції.

Просимо Вас надсилати на  ел.адресу metod210-v@ukr.net заявки на курси за формою, поданою у Додатках 1,2,3,4:

• довгострокові (150 год або 60 год)  заочно-дистанційною формою навчання;
  • короткотривалі (30 год) за очною формою навчання (вартість буде обраховуватись, виходячи з конкретної ситуації замовників освітніх послуг); вартість дистанційної форми навчання (30год) -350грн.
Адреса:
61 168, м. Харків, вул. Валентинівська (Блюхера), 2,(ст. м. Студентська),
ХНПУ ымены Г.С. Сковороди, Інститут підвищення кваліфікації педагогічних працівників і менеджменту освіти
корпус В, кімната № 210.
Телефони: 68-48-35 (приймальна комісія),
68-02-92 (директор ІПКППМО).
Сайт ІПКППМО (рубрика «Абітурієнтам»)

З повагою,

директор ІПКППМО Черновол-Ткаченко Раїса Іванівна.