До уваги наукових співробітників університету! Семінар «Можливості платформи Web of Science для наукової діяльності»

11 жовтня 2019 р. о 13.00 у залі засідань (вул. Алчевських, 29) для викладачів, аспірантів, докторантів, координаторів факультетів з наукової роботи, редакторів наукових фахових видань відбудеться науково-практичний семінар «Можливості платформи Web of Science для наукової діяльності».

Доповідач – Ірина Тихонкова, кандидат біологічних наук, експерт з навчання  та аналітичних ресурсів Clarivate Analytics.

Вхід вільний.

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 670 від 16.05.2019 наукові співробітники ХНПУ імені Г. С. Сковороди мають доступ до наукометричних баз даних Web of Science, Scopus.