Фотоісторія. Історичний факультет.

Шановні випускники історичного факультету ХНПУ імені Г. С. Сковороди!

У рамках нового проекту: «Фотоісторія. Життя історика цікаве та яскраве …» оголошуємо загальний та безпрецедентний збір фото зі студентського життя історичного факультету всіх часів та випусків.

Якщо у Вас в архіві є яскраві та цікаві фото за період Вашого навчання, надсилайте їх нам. Ми донесемо до широкого загалу найяскравіші сторінки Вашого студентського життя. Авторів найпозитивніших тематичних фото чекають подарунки на щорічній зустрічі випускників у березні 2017 року.

Надсилайте фото з короткого інформацією про себе на адресу: istfak.hnpu@gmail.com

Обов’язково вкажіть рік Вашого випуску та надайте невеликий коментар. Збір фото буде проходити на постійній основі.

Давайте разом формувати нашу історію вже сьогодні!

Внесіть своє ім’я до фотохроніки університету!