20 квітня 2017 року на базі природничого факультету відбулась І Міжуніверситецька наукова конференція студентів і магістрів «Актуальні питання природничої науки та освіти», присвячена Дню науки.

Основна мета конференції - розвиток творчої активності студентів, аспірантів і молодих вчених та залучення їх до вирішення актуальних завдань сучасної науки.

Висловлюємо велику подяку організаторам конференції за високий рівень підготовки та змістовність. Переконані: потрібно бути педагогом не тільки за професією, а й за покликом душі. Адже тільки любов до своєї професії може приносити задоволення і результат. Кожен учитель і студент залишив аудиторію з посмішкою на обличчі, сповнений натхнення та любові до своєї праці.