ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ «ІННОВАЦІЙНІ ПЕДАГОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ЦИФРОВІЙ ШКОЛІ»

13-14 травня 2021 року відбулася ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА  НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ «ІННОВАЦІЙНІ ПЕДАГОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ЦИФРОВІЙ ШКОЛІ».

Цього року співорганізаторами конференції виступили Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди,  Львівський національний університет імені Івана Франка та Інститут модернізації змісту освіти.  Участь у роботі конференції взяли також представники понад десять освітніх закладів України – зокрема, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти», Харківський радіотехнічний коледж, Українська військово-медична академія та інші.

На розгляд було подано більше 100 доповідей здобувачів вищої освіти усіх рівнів, молодих науковців та педагогів-практиків.

Із вітальним словом з нагоди відкриття до учасників звернулася Голова оргкомітету конференції, проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди доктора філософських наук, професор Бережна Світлана Вікторівна.

У рамках пленарного засідання конференції було проведено онлайн-відкриття Музею історії науки фізико-математичного факультету ХНПУ імені Г.С.Сковороди, мета якого -  створення освітньо-розвивального середовища з фізико-математичної та інформатичної наук для здобувачів освіти усіх рівнів. Студентами ХНПУ імені Г.С.Сковороди було підготовлено та представлено онлайн-екскурсії за найбільш цікавими експозиціями музею.

Із пленарними доповідями виступили Колодій Вікторія Анатоліївна, засновниця клубу інтелектуального розвитку дитини «WINtik»; Василенко Ігор Ярославович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової і дошкільної освіти (Львівський національний університет імені Івана Франка); Джура Наталія Миронівна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології (Львівський національний університет імені Івана Франка);  Малець Євген Борисович, кандидат фізико-математичних наук, доцент, професор кафедри фізики (Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди);  Носова Вікторія Володимирівна, здобувачка третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю «011 Освітні, педагогічні науки» (Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди).

Другого дня за основними напрямами роботи конференції на секційних засіданнях пройшли обговорення перспектив розвитку освіти в цифровому суспільстві; проблематики інновації в освіті (теоретичні й методичні аспекти); можливостей інформаційно-комунікаційних технології в сучасній освіті; новітніх тенденцій у природничо-математичній освіті; актуальних проблем підготовки та професійного розвитку сучасного педагога; академічної доброчесності в цифровому освітньому просторі.

Доповідачі та гості конференції відзначили високу актуальність та практичну значущість тематики доповідей та суттєве зростання якості представлених досліджень.

Усі учасники одержали сертифікати, готується до видання електронний збірник тез доповідей.

Щиро вітаємо учасників та бажаємо подальших наукових та творчих досягнень!