IX Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства та суспільствознавчих дисциплін»

Запрошуємо до участі у IX Міжнародній  науково-практичній конференції «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства та суспільствознавчих дисциплін», яка відбудеться 17-18  листопада 2017 р. на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди за адресою: 61002, м. Харків, вул. Алчевських, 29 (Артема, 29), історичний факультет (початок роботи – о 10.00)

На конференції планується робота за такими напрямками:

• Методика навчання історії та суспільствознавчих дисциплін у загальноосвітніх школах та вищих навчальних закладах.
  • Методика вивчення контраверсійних питань історії в школі та ВНЗ.
  • Організація дистанційного навчання історії у загальноосвітніх школах та вищих навчальних закладах.
  • Методика вивчення спеціальних історичних дисциплін та спецкурсів.
  • Виховання молоді у процесі навчання історії, права та суспільствознавчих дисциплін.
  • Організація педагогічної практики.
  • Університетська кафедра в школі.

До участі запрошуються викладачі вищих навчальних закладів  I – IV рівнів акредитації, учителі загальноосвітніх шкіл, методисти  та студенти.

В рамках конференції передбачено роботу круглих столів:

• «Перспективний досвід роботи з обдарованою молоддю»
  • Теоретичні та практичні аспекти формування мультикультурних  компетенцій у студентської  та учнівської молоді в освітніх закладах України та ЄС»
  • «Українознавство: технології впровадження наукового доробку в суспільно-політичне й державне життя, в систему науки, освіти та виховання»

Робочі мови конференції – українська, англійська, польська, білоруська.

Матеріали конференції будуть опубліковані у науковому збірнику до її початку.

Для учасників конференції передбачається екскурсійна програма.