11-12 травня 2022 року у м. Люблін (Польща) відбувся IX Польсько-Український/Українсько-Польський науковий форум «ДОРОГИ І БЕЗДОРІЖЖЯ ОСВІТИ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ COVID-19». Організаторами форуму виступили Університет Марії Складовської-Кюрі (м.Люблін, Польща), Національна академія педагогічних наук України, Наукове педагогічне товариство Польща-Україна, Академія Спеціальной педагогіки імені М.Гжегожецькой (м. Варшава, Польща).

Значна частина програми цьогорічного форуму була присвячена обговоренню стану вітчизняної освіти в умовах російської військової агресії та напрямам співпраці українських науковців з польськими колегами.

На пленарному засіданні із доповіддю “Науково-освітня діяльність Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди в умовах воєнного стану” виступив ректор нашого університету професор Юрій Бойчук. Доповідь викликала велику увагу та зацікавленість учасників, які виразили готовність розвитку міжуніверситетського співробітництва.

Участь у роботі конференції взяли завідувач відділу аспірантури та докторантури професор Ірина Разуменко та декан фізико-математичного факультету професор Наталія Пономарьова.