Ізраїльський феномен неформальної освіти

Центр Міжнародного співробітництва та міжнародної освіти повідомляє, що 16 квітня 2018р. відбудеться спільний захід Ізраїльського культурного центру м. Харків та Ізраїльського культурного центру ХНПУ імені Г.С. Сковороди «Ізраїльський феномен неформальної освіти». Запрошуються студенти та викладачі.

У програмі заходи:
Відкриті лекції:
«Ізраїль: країна, в основі системи освіти якої – неформальна освіта. Історичний аспект»
«Особливості неформальної освіти в Ізраїлі»
Тематичні бесіди і представлення Програм від Ізраїльського культурного Центру м. Харків та Ізраїльського Центру міжнародного співробітництва «MASHAV»
«Академічні програми для отримання освіти в Ізраїлі»
«Можливості проходження стажувань для викладачів в тренінгових центрах Ізраїлю»
Майстер-класи

Обов'язковий попередній запис на Захід по тел. (0572) 68-61- 74 або надішліть листа за адресою shidna_kafedra@hnpu.edu.ua