Концерт "Сковородинівська родина збирає друзів" з нагоди 20-річчя від дня створення кафедри хореографії

Тиждень тому, 26 лютого 2021 року, відбувся загальноуніверситетський профорієнтаційний концерт "Сковородинівська родина збирає друзів" з нагоди 20-річчя від дня створення кафедри хореографії. На святковий захід завітали школярі, їх батьки та всі охочі поціновувачі хореографічного мистецтва. Адміністрація університету презентувала усі спеціальності, які можна обрати в сковородинівському університеті. Абітурієнти мали змогу особисто поспілкуватися зі студентами- представниками від факультетів, які щедро ділилися своїм досвідом навчання в Alma Mater.

Давайте разом пригадаємо найяскравіші моменти зі святкового заходу.