Концерті-привітанні народної артистки України Світлани Коливанової

27 січня ректор університету Юрій Бойчук і декан факультету мистецтв Володимир Фомін взяли участь у концерті-привітанні з нагоди 60-річчя творчої діяльності в ХНАТОБі народної артистки України Світлани Коливанової.

Світлана Коливанова - видатна українська балерина, а нині – художній керівник балетної трупи ХНАТОБу. Вихованка Київського хореографічного училища, впродовж 1960-80-х років у сценічному та родинному тандемі з народним артистом України Т. Попеску була окрасою українського і, зокрема, харківського балету, презентуючи національне мистецтво у багатьох країнах світу. С. Коливанова була першим в Україні лауреатом Міжнародного конкурсу артистів балету у м. Варна. Сценічні образи С. Коливанової відзначали відточена класична техніка і жанровий універсалізм. Її ролі відзначалися  дуже тонким ліризмом, вона створювала різнопланові образи з драматичним напруженням, апробуючи складну новаторську лексику сучасної хореографії.
Зараз С. Коливанова передає свій багатий досвід молодим виконавцям та студентам-хореграфам. Світлана Іванівна була неодноразово членом комісії з присвоєння звання "Народний аматорський колектив" народному ансамблю народного танцю "Зорицвіт" нашого університету. Зараз у балетній трупі ХНАТОБу під керівництвом С. Коливанової працює 12 сковородинівців - випускників кафедри хореографії.