Конференція трудового колективу - 2019

29 серпня 2019 року відбулася конференція трудового колективу університету, в актовій залі засідань (навчальний комплекс, вул. Валентинівська, 2)

На порядок денний було винесено підведення підсумків роботи університету у 2017/2018 навчальному році та планування роботи на наступний навчальний рік. Доповідав ректор університету доктор педагогічних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України Іван Федорович Прокопенко.

Ухвала конференції трудового колективу Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди від 29 серпня 2019 р.

Більше світлин