Конкурс есе присвячений 98-річчю від дня народження загальнонаціонального лідера азербайджанського народу Гейдара Алієва.

Посольство Азербайджанської Республіки в Україні за сприяння Бакинського міжнародного центру мультикультуралізму оголошує конкурс есе на тему «Феномен лідерства Гейдара Алієва»!

Дедлайн: 30 квітня 2021 року.

Есе приймаються двома мовами українською та російською.

Обсяг: 2 сторінки, формат: Word, шрифт: Times New Roman, розмір шрифту: 14 (стандартна сторінка А4 – 1800 знаків із пробілами).

Свої роботи студенти можуть надсилати на пошту azposolstvo@gmail.com із поміткою «На конкурс «Феномен лідерства Гейдара Алієва».

10 травня п.р., у день 98-річчя від Дня народження Гейдара Алієва, буде оголошено переможців конкурсу.

За результатами конкурсу переможці отримають грошові премії.