Конкурс Лист мамі

Кожного року у нашому університеті проходить конкурс «Лист мамі». Мета конкурсу полягає в тому, щоб, вшановуючи сім’ю, студенти прагнули виховувати у собі культуру поведінки, турбувалися про членів  своєї сім’ї, виявляли доброту, чесність, сердечність як до батьків, так і до оточуючих.

Конкурс «Лист мамі» проводиться у кожній академічній групі всіх факультетів і охоплює студентів 1-5-х курсів. Підсумки конкурсу підбиваються під час проведення загальноуніверситетського «Свята матері», що відбувається у травні.  Для переможців конкурсу встановлюється грошова винагорода.

факультет іноземної філології фізико-математичний факультет

український мовно-літературний факультет імені Г. Ф. Квітки-Основ’яненка

факультет психології та соціології юридичний факультет

Вітаємо переможців конкурсу!!!