Козацькі розваги на Масляну

За доброю традицією нашого університету в період Масляної відбулися спортивні змагання за ХІV «Кубок Отамана» серед учнів та студентів.

Першими (21 лютого) змагалися учнівські команди ЗОШ № 10, ЗОШ №49, №51, №150, ліцею №141 та Безлюдівського юридичного ліцею. Змагання відкрив ректор, Отаман ОНОЦ УК імені Г.С. Сковороди, академік Іван Федорович Прокопенко. З показовими виступами завітали юні представники школи козацького гарту «Арей» (керівник – І.Ю. Конанихін) та студенти факультету фізичного виховання і спорту (керівник – проф. Н.М. Санжарова).

У цьому році у змаганнях взяли участь 6 команд (понад 100 учнів 10-11 класів). Учасники змагалися у конкурсах: «Візитка», естафетах, перетягуванні линви, «Краща група підтримки». Місця розподілились таким чином: 1 місце – Харківський ліцей №141; 2 місце - ЗОШ №51; 3 місце – Безлюдівський юридичний ліцей; 4 місце поділили між собою: ЗОШ №10, ЗОШ №49, ЗОШ №150.

28 лютого відбулися змагання серед студентів усіх факультетів нашого університету. Учасники презентували свої команди; перетягували линву; змагалися в естафетах на швидкість, спритність, силу та влучність. Студенти, з групи підтримки, щиро ділися своїми талантами.

Результати змагань серед факультетів наступні: І місце – збірна команда юридичного та економічного факультетів; ІІ місце – історичний факультет; ІІІ місце – збірна фізико-математичного та природничого факультетів.

Всі команди отримали багато позитивних емоцій, грамоти та солодкі подарунки від козацького центру університету.

Козацькі розваги познайомили учнів різних шкіл один з одним та нашим університетом, згуртували наші факультети, дозволили всім учасникам та глядачам скинути зимову хандру, набратися енергії та бадьорості, підтримати ідею здорового способу життя.

Голова спортивного клубу, осавул, доц. Кривенцова І.В.
Доц. кафедри історії України, осавул Чернікова І.В.