Кубок Ректора - 2019

10 квітня 2019 року у ХНПУ імені Г.С. Сковороди відбулось традиційне свято сміху та позитиву Фестиваль Сміху "Кубок Ректора - 2019". У змаганні брали участь команди всіх факультетів нашого університету. Протягом двох годин студенти безперервно сміялися і аплодували командам. Всі учасники показали високу майстерність та професіоналізм! Глядачі у свою чергу отримали масу позитивних емоцій та вражень!

За підсумками гри:

1 місце - виборола команда факультету Психології та соціології "Ботанічний сад",
2 місце - виборола команда факультету Початкового навчання "Не село, а СМТ",
3 місце - виборола команда факультету Славістики "Поганий приклад".

Вітаємо переможців та дякуємо усім учасникам свята! Бажаємо Вам море посмішок, чудового настрою та безперервного потоку позитивних емоцій!

Більше світлин