Культурно-мистецький заход "Сад пісень Сковороди"

14 вересня 2019 року університетська громада ХНПУ імені Г.С. Сковороди на чолі з ректором акад. Прокопенком Іваном Федоровичем взяли участь у щорічному обласному культурно-мистецькому заході "Сад пісень Сковороди", який відбувся у сел. Бабаї (Харківська обл.), як безперервне дійство сучасного музичного фольклорного та поетичного мистецтва.

Фестиваль присвячений видатному українському філософу і мислителю Григорію Сковороді. Основному заходу передувала урочиста частина - вшанування українського письменника і покладання квітів до погруддя Григорія Сковороди.
Наші студенти, у сольній програмі та у складі народних колективів та гуртів, своїми професійними виступами подарували всім гостям свята гарні емоції та море позитиву.
Усі бажаючі могли відвідати художній пленер, та виставку різних видів декоративно- ужиткового мистецтва, де були представлені роботи студентів Художньо- графічного факультету.
Все дійство відбувалося на території Грушевої галявини "Грушнику" у Бабаївському лісі. Галявина перед сценою, де проходила мистецька програма, була заповнена глядачами, які тепло приймали виступи наших університетських артистів та почесних гостей.

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.