Міс і містер університету - 2019

06 березня 2019 року, напередодні чудового свята Весни - міжнародного жіночого Дня 8 Березня, у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди відбувся розважальний конкурс “Міс та містер університету - 2019”.

У творчій програмі конкурсу виступили - театр мод (керівник В.Б. Спузяк) і вокально-музичний колектив “Астері” (керівник А.В. Пащенко).
Дуже цікавим та інтригуючим став конкурс для глядачів і його учасників. Журі обрало переможців за результатами трьох турів конкурсу:

• “танці-та-танці”,
  • творчий виступ,
  • дефіле у вечірніх вбраннях.

Бажаємо всім студентам, гостям і глядачам зберегти гарний весняний настрій та яскраві спогади про це чарівне свято!

Більше світлин