Міжнародна наукова конференція «ПОЛЬСЬКО – УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА НА СЛОБОЖАНЩИНІ: НАЦІОНАЛЬНА СПЕЦИФІКА І ВЗАЄМНІ ВПЛИВИ»

У нашому університеті відбулася міжнародна наукова конференція «ПОЛЬСЬКО – УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА НА СЛОБОЖАНЩИНІ: НАЦІОНАЛЬНА СПЕЦИФІКА І ВЗАЄМНІ ВПЛИВИ».

З привітальним словом до всіх присутніх звернулися ректор університету акад. Прокопенко Іван Федорович та співголова організаційного комітету, Генеральний Консул Республіки Польща у Харкові Януш Яблонський.
Робота наукової конференції розподілена по тематичним панелям :

• ТЕМАТИЧНА ПАНЕЛЬ 1 - «Польща-Слобожанщина: різні аспекти співпраці протягом століть»;
  • ТЕМАТИЧНА ПАНЕЛЬ 2 - «Польський фактор історії Слобожанщини до кінця ХІХ ст.»;
  • ТЕМАТИЧНА ПАНЕЛЬ 3 - «Поляки на Слобожанщині в кінці ХІХ – в 1930-х рр.»;
  • ТЕМАТИЧНА ПАНЕЛЬ 4 - «Рецепція польської культурної спадщини на Слобожанщині».