На адресу Сковородинівського університету надходять листи підтримки від наш закордонних друзів та партнерів

У цей складний для нашої країни час листи і звернення з підтримкою України надходять на адресу Сковородинівського університету від закордонних друзів та партнерів.

Зокрема, ректор Поморської академії в Слупську (Республіка Польща) проф. Збігнєв Осадовський надіслав лист ректору Юрію Бойчуку зі словами дружби та солідарності. «Ми віримо, що Європа та світ будуть вживати заходів для захисту демократії та свободи, а також поваги до закону та людської гідності. Як Ваш університет-партнер, ми підкреслюємо нашу одностайну позицію щодо підтримки вашого ставлення», - йдеться у листі.

У соціальних мережах слова підтримки сковородинівцям та сподівання на мир в Україні надходять і від наших випускників із різних країн світу – США, Китайської народної республіки, Польщі, Чехії та ін.

Дякуємо всім за підтримку у цей драматичний момент для нашої країни!

Ми віримо в наших військових, в наших громадян та в НАШУ Україну!