На факультеті початкового навчання продовжує працювати експертна комісія з питань акредитації

21 грудня 2017 року  члени експертної комісії з питань акредитації спеціальності «Початкова освіта» взяли участь у розширеному засіданні Вченої ради факультету початкового навчання. Доктор педагогічних наук, професор С.О. Скворцова представила парадигму математичної освіти молодших школярів, що буде реалізована в Новій українській школі. Провідні фахівці факультету долучилися до обговорення питань реалізації основних положень цієї концепції. Доктор педагогічних наук, професор С.М. Мартиненко привернула увагу присутніх до питань підвищення якості освіти в цілому та якості підготовки майбутніх учителів початкової школи зокрема.