Національна інформаційна роз'яснювальна кампанія про переваги задекларованої праці та ризики незадекларованої праці для працівників і роботодавців

Інформуємо, що Державна служба України з питань праці  відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 року No 649-р «Про заходи, спрямовані на детiнiзацiю відносин у сфері зайнятості населення» проводить національну інформаційно роз'яснювальну кампанію про переваги задекларованої праці та ризики незадекларованої праці для працівників і роботодавців. Назва кампанії «Виходь на світло!»

Метою кампанії є підвищення рівня обізнаності громадян про незадекларовану працю, а також поінформувати працівників, роботодавців і студентську молодь про переваги задекларованої праці та ризики незадекларованої праці