Наші волонтери та волонтерки

Українці – міцна армія, яка надійно відстоює Батьківщину. Кожен робить свою справу. Поки захисники відважно боронять наші землі на передовій, в тилу сковородинівці-волонтери щодня встигають робити безліч добрих справ.

Студентки факультету мистецтв Марія Варварук та Анжела Гомович допомогають нашим захисникам у Харківському військовому госпіталі: заготовляють запаси дров для приготування їжі, дбають про поранених, плетуть маскувальні сітки, випікають смачне печиво та пригощають солодощами поранених.

Волонтерство для дівчат — це поклик душі і спосіб життя. Щиро вдячні їм за активну громадянську позицію, патріотизм та вагомий внесок у спільну перемогу! Захоплюємося вами!