Настановна конференція Інституту післядипломної освіти і менеджменту

2 травня 2022 року в Інституті післядипломної освіти і менеджменту розпочалося навчання здобувачів заочної форми навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 073 «Менеджмент» (освітня програма «Управління навчальним закладом»).

Із метою створення комфортних умов навчання, підвищення якості надання освітніх послуг було проведено настановну конференцію, під час якої науково-педагогічні працівники ІПОМ і кафедри наукових основ управління висвітлили різноманітні питання, зокрема щодо організації освітнього процесу та складання іспитів (проф. Олександра Мармаза, доц. Таліна Хлєбнікова), проходження виробничої практики в закладах освіти (доц. Олена Гречаник), участі в щорічній Всеукраїнській науково-практичній конференції з питань менеджменту організацій, присвяченій Дню науки в Україні (проф. Раїса Черновол-Ткаченко), організації дистанційного навчання (доц. Ольга Темченко).

Студенти мали можливість поставити запитання й отримати на них відповіді, обговорити форми подальшого спілкування та взаємодії.