Офіційна зустріч керівництва нашого університету з делегацією з дружнього Ханшанського педагогічного університету

30 жовтня 2019 року у нашому університеті відбулась офіційна зустріч керівництва нашого університету, на чолі з ректором акад. Прокопенком Іваном Федоровичем з делегацією з дружнього Ханшанського педагогічного університету (Китайська Народна Республіка).

Під час зустрічі були обговорені питання співпраці у напрямку академічної мобільності наших студентів, підготовки спільних науково-освітніх проєктів та досліджень.
Після плідної роботи для гостей було організовано візит до Китайського культурного центру, музею ХНПУ імені Г.С. Сковороди та знайомство з роботою факультету іноземної філології.