Онлайн-зустріч з Надзвичайним і Повноважним послом Ісламської Республіки Іран

19 липня 2021 року відбулася онлайн-зустріч ректора ХНПУ імені Г.С. Сковороди Юрія Бойчука з Надзвичайним і Повноважним послом Ісламської Республіки Іран в Україні та в Молдові за сумісництвом.

Учасники зустрічі обговорили перспективи вивчення перської мови у Сковородинівмькому університеті, перспективи співпраці ХНПУ імені Г.С. Сковороди з посольством Ісламської Республіки Іран та провідними вишами цієї країни.

Посол ІРІ пристав на пропозицію ректора Юрія Бойчука відвідати наш заклад освіти наприкінці серпня - на початку вересня поточного року, за умов зняття карантинних обмежень.