Онлайн зустріч з представником Кіберполіції України

21 грудня 2022 року здобувачі факультету історії і права відвідали онлайн зустріч з представником Кіберполіції України Максимом Сергійовичем СеверіномЗустріч відкрила проректорка з навчально-виховної роботи ХНПУ імені Г.С. Сковороди Н.О. Борисенко, яка привітала всіх учасників.

Надзвичайно актуальною була інформаційна частина щодо Проєкту «MRIYA» - синергії Кіберполіції України та волонтерів у протидії російським окупантам у медіапросторі.

Також були презентовані проєкти та боти, які допомагають боротися українцям з російською пропагандою в сучасному інформаційному просторі.

Здобувачі ознайомилися з загальною інструкцією для боротьби із засобами зв'язку і соціальними медіа окупантів. Наприкінці зустрічі, учасники поставили свої питання.

Дякуємо організаторам за актуальну та важливу зустріч!