Перша у цьому році толоку з прибирання території

Весна впевнено набирає обертів. Спільними зусиллями сковородинівці провели першу у цьому році толоку з прибирання території, прилеглої до гуртожитків ХНПУ імені Г.С. Сковороди.

Наші студенти та співробітники з ентузіазмом, гарним настроєм та бойовим духом, взявши необхідний інвентар зійшлись, щоб розпочати прибирання своїх вулиць, підтримати благоустрій міста та територію рідних гуртожитків.

Сковородинівці навели лад на кожному подвір'ї. Очистили прибудинкову територію від уламків та сміття, пообкопували дерева та кущі, позбирали торішнє листя. Тепла весняна погода забезпечила гарний настрій та ефективну роботу.

Висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився до корисної справи! Пишаємося вами! Ми – разом! Спільними зусиллями обов’язково переможемо та відбудуємо наше неповторне місто-герой Харків!