Підписання Меморандуму про науково-технічну, дослідницьку та демонстраційну співпрацю

27 травня відбулося урочисте підписання Меморандуму про науково-технічну, дослідницьку та демонстраційну співпрацю між Сковородинівським університетом і Акціонерним товариством «СЕНС БАНК». Меморандум передбачає взаємне співробітництво у сфері розвідки та використання інформаційних розробок у галузі фінансових технологій, взаємну співпрацю у сфері науково-технологічної, дослідницької діяльності, розвиток фінансово-технологічного та науково-освітнього напрямку інформаційних технологій в фінансах, розвиток фінансової освіти, проходження виробничих практик.

У підписанні Меморандуму взяли участь: ректор університету Юрій БОЙЧУК та головний бухгалтер Віта ТКАЧЕНКО, керівник регіонального роздрібного бізнесу Слобожанської дирекції АТ «СЕНС БАНК» Наталія БОРКОВА, директори відділень банку у Харкові Ольга ШЕЙКО та Амарі МЕСТОЯН.