Підсумки загальноуніверситетського конкурсу студентських робіт «НАВЧАЄМОСЬ З РАДІСТЮ – ЗРОСТАЄМО ЩАСЛИВІ!»

Нарешті!!! 16 травня 2021 р. підбито підсумки загальноуніверситетського конкурсу студентських робіт «НАВЧАЄМОСЬ З РАДІСТЮ – ЗРОСТАЄМО ЩАСЛИВІ!». Більше 30-ти робіт надійшло на розгляд журі.

Нагадаємо, конкурс студентських робіт проводився з 12.05.2021р. – 01.06.2021 р. До участі у конкурсі запрошувалися: здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди (денної форми навчання) і приймалися: плакати, світлини та фотоколажі.

Конкурс проводився за номінаціями:

1. «Кроки до щастя. Професія – учитель» (плакат)

2. «Мої професійні цінності» (плакат)

• Безпека й здоров’я учнів
  • Моя країна – Україна: незалежна, сильна, дружня
  • Ми – українці! Щасливі, успішні, доброзичливі

3. «Плекаємо інтелектуальний потенціал нації» (плакат)

4. «Ідеї Сковороди в образах сучасності» (фотоколаж)

Окремо проводилося онлайн голосування на визначення глядацьких симпатій, в якому взяли участь біля 800 респондентів!!!

Оцінювала роботи конкурсна комісія у складі:

Голова журі: Ю. Д. Бойчук – доктор педагогічних наук, професор, ректор ХНПУ імені Г. С. Сковороди.

Члени журі:

Н. О. Борисенко – кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з навчально-виховної роботи;
Т. О. Довженко – доктор педагогічних наук, професор, декан факультету початкового навчання;
Т. В. Паньок – кандидат мистецтвознавства, доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва;
Л. С. Григорова – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри дизайну;
Л. С. Філатова – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової і професійної освіти;
Д. В. Чаус – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва;
Ю. С. Клименко – начальник відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації;
Н. П. Грицаненко – директор культурно-мистецького центру.

За результатами роботи журі оголошує переможців!!!

У номінації «Кроки до щастя. Професія – учитель» (плакат)

ГРАН ПРІ отримує робота СКОТАРЬ А., ф-т іноземної філології

Приз глядацьких симпатій – ЗАВАДСЬКА К., ф-т початкового навчання

І місце – ВАСИЛЬЄВА Д., ф-т початкового навчання

ІІ місце – СПІЛЕНКО А., ф-т іноземної філології

ІІІ місце – РАЇНА В., ф-т початкового навчання

ІІІ місце – БЄЛЯЄВ К. ф-т фізичного виховання і спорту

ІІІ місце – ПЕРЛОВА С. ф-т іноземної філології

У номінації «Мої професійні цінності» (плакат)

ГРАН ПРІ отримує робота КУРКО О., природничий ф-т

Приз глядацьких симпатій – ЛУБЯНА Я., ф-т початкового навчання

І місце – ОСЬМАЧКО В., ф-т іноземної філології

ІІ місце – СВІТЛИЧНА А., ф-т початкового навчання

ІІІ місце – СКОРОГОД О., історичний ф-т

У номінації «Плекаємо інтелектуальний потенціал нації» (плакат)

ІІІ місце – ШИРЯЄВА М., ф-т іноземної філології

У номінації «Ідеї Сковороди в образах сучасності» (фотоколаж)

ГРАН ПРІ отримує робота ОЛІЙНИК І., ф-т початкового навчання

Приз глядацьких симпатій – КІЙКО А. ф-т іноземної філології

І місце – ПЕТРЕНКО В., ф-т початкового навчання

ІІ місце – ЧЕРЕНКОВА Г., фізико-математичний ф-т

ІІІ місце – БЕКЕТОВА О., ф-т початкового навчання

ІІІ місце – КАЛІДЖЕЄВА П., ф-т іноземної філології

Окремо журі виділило роботи БЕРЕЖНОЇ А., історичний ф-т та ХОМ’ЯК М., ф-т мистецтв, які отримують нагороди за креативний підхід до виконання робіт.

Всі переможці та лауреати конкурсу нагороджуються відповідними сертифікатами Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди та грошовими нагородами.

ВІТАЄМО переможців та лауреатів конкурсу «НАВЧАЄМОСЬ З РАДІСТЮ – ЗРОСТАЄМО ЩАСЛИВІ!», які знайшли креативні рішення, цікаві світлини і найголовніше – бажання спробувати свої сили!!!!