Підведення підсумків конкурсу плакатів «Моя земля – мій дім»

Вітаємо переможців загальноуніверситетського конкурсу плакатів «Моя земля – мій дім», який відбувся у межах щорічної екологічної акції до Всесвітнього дня захисту охорони довкілля!

Гран-прі конкурсу отримала творча робота Пономаренко Олександри, природничий ф-т, 24 група.

Переможці у номінаціії «Глибинність змісту»:

1 місце - Куваліна Ольга, ф-т мистецтв, 2А;
2 місце - Щетіна Вікторія, ф-т психології та соціології, 1с.

Переможці у номінації «Творчий підхід до розв'язання проблеми»:

1 місце - Сельодкіна Тетяна, ф-т мистецтв, 2А;
2 місце - Бережна Анна, історичний факультет, 33 гр.

Переможці у номінації «Художня майстерність»:

1 місце - Сидорова Надія, ф-т мистецтв, 2А;
2 місце - Колєснікова Катерина, ф-т дошкільної освіти, 23 гр;
3 місце - 12 група, ф-т початкового навчання.

Вітаємо переможців конкурсу та щиро дякуємо усім конкурсантам за участь! Кожен учасник зробив велику справу – привернув увагу до проблем навколишнього середовища, а саме до безконтрольного втручання людини у флору і фауну, а також нагадав суспільству, що людина є частиною природи, а тому повинна шанобливо ставитися до неї.