Показ документальної кінострічки «День Соборності України»

З нагоди 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в музеї історії ХНПУ імені Г.С. Сковороди упродовж тижня, з 21 по 25 січня 2019 p., відбувся показ документальної кінострічки «День Соборності України». Студенти та викладачі обговорили матеріал кінострічки, відвідали Меморіальну аудиторію, присвячену учасникам АТО – співробітникам університету. У Книзі відгуків відвідувачі відзначили роль українських патріотів в державотворенні. Особливе пошанування було віддано захисникам України – студентам та співробітникам нашого університету, які добровольцями пішли до Збройних сил України відновлювати територіальну цілісність на Донбасі. Відвідувачі вшанували пам’ять п’ятьох загиблих бійців – студентів університету.

Більше світлин