Посвята першокурсників у студенти

31 серпня 2018 року Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди привітно та яскраво відкрив свої двері для першокурсників.
Неповторний і казковий день розпочався зі свята на університетському рівні. Свято пройшло феєрично, чарівно та майстерно, особливо вразили якістю номери художніх колективів університету й показові виступи спортсменів.
Студенти-першокурсники разом із ректором університету,
академіком Прокопенком Іваном Федоровичем, взяли участь в об'єднаному танцювальному флеш-мобі, який став символом дружності та злагодженості.

Дорогі першокурсники!

Щиро вітаємо Вас у нашій дружній сковородинівській родині, сподіваємося на активну та плідну співпрацю впродовж навчального року!

Більше світлин