Програма «Завтра.UA» обрала переможців конкурсу 2020/21

Вітаємо здобувача першого (бакалаврського) рівня вищої освіти  Данііла Топчія та наукового керівника доцента  кафедри історії України Дьякову Олену Василівну з перемогою у 15-му конкурсі Стипендіальної програми Завтра.UA!

Програма «Завтра.UA» обрала 100 переможців конкурсу 2020/21, які доєдналися до спільноти стипендіатів програми. Переможці представляють 18 міст та навчаються в 40 ЗВО України. Здобувачі протягом року отримуватимуть щомісячну стипендію від Фонду Віктора Пінчука розміром 2240 грн, а також матимуть змогу одержати фінансову та експертну підтримку проєктів наукового, соціального, екологічного або бізнес спрямувань.