Прокопенківські читання-2022

Шановні колеги, запрошуємо вас до участі у І Всеукраїнських прокопенківських читаннях «Освіта збереже Україну», присвячених ушануванню пам’яті Івана Федоровича Прокопенка (10.06.1937-29.06.2021), доктора педагогічних наук, професора, академіка Національної академії педагогічних наук України, заслуженого працівника народної освіти України, Почесного громадянина м. Харкова, видатного педагога сучасності.
До участі в педагогічних читаннях запрошуються науковці, викладачі, вчителі, широка спільнота освітян. Учасники заходу будуть мати можливість залишити в історії вітчизняної освіти і педагогічної науки роздуми і спогади, пов’язані з постаттю Івана Федоровича Прокопенка, його
думками про націєтворчу місію Вчителя, роль педагогічних університетів як унікальних освітньо-виховних і культурно-духовних центрів підготовки вчителів.

Робота конференції планується за такими напрямами:

1.  І. Ф. Прокопенко – особистість, громадянин, лідер, учитель, вчений, менеджер.
  2. Прокопенко і Сковорода – дві постаті, дві долі.
  3. Сучасні проблеми підготовки педагогічної еліти в Україні і світі.

​Актуальні дати:

• дата проведення – 10 червня 2022 року;
  • термін надсилання заявки – до 1 червня 2022 року;
  • термін надсилання матеріалів до збірника – до 30 червня 2022 року.